Yönetim

Önceki Yöneticilerimiz

Küçült Yazı Tipi Büyüt
Unvanı, Adı, Soyadı Görevi Görev Tarihleri
Yrd. Doç. Dr. Alper CİHAN Enstitü Müdürü 11.11.2000-11.11.2002
Prof. Dr. Z. Nur BANOĞLU Enstitü Müdürü 22.11.2002-21.11.2005
Prof.Dr. N. Aydın Mungan Enstitü Müdürü 22.11.2005-22.11.2007
Prof.Dr. Emine YILMAZ SİPAHİ Enstitü Müdürü 22.11.2007-02.12.2010
Prof.Dr.Ferruh Niyazi AYOĞLU Enstitü Müdürü 14.02.2011-05.03.2013
Doç.  Dr. Gamze YURDAKAN  Enstitü Müdürü 06.03.2013-25.03.2016
Doç.Dr.Murat İnanç CENGİZ Enstitü Müdürü 28.03.2016-02.10.2016
Doç. Dr.Mustafa Murat KOÇAK Enstitü Müdürü 03.10.2016-03.08.2017
Prof. Dr. Veysel Haktan ÖZAÇMAK Enstitü Müdürü 03.08.2017-04.07.2019
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin